ترجمه تخصصی مقاله برای ژورنال | ترجمه فارسی به انگلیسی - ترجمه‌یار ترجمه یار، خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی متن، کتاب و مقاله علمی و دانشگاهی برای ژورنال های معتبر داخلی و خارجی از جمله ISI ،Elsevier و ... ارائه می دهد.

ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی مقاله به فرمت ژورنال

ترجمه تخصصی مقاله برای ژورنال

نگارش مقاله - Elsevier- Tarjomeyar.comنگارش مقاله - Springer- Tarjomeyar.comIEEEنگارش مقاله - ISI- Tarjomeyar.com

ترجمه تخصصی مقاله به فرمت ژورنال باید توسط مترجمینی صورت گیرد که سابقه‌ی نگارش و ترجمه چنین مقالاتی را در کارنامه‌ خود ثبت کرده باشد. با توجه به اینکه یکی از دغدغه‌ها و نیاز‌مندی‌های اصلی اساتید و دانشجویان جامعه پژوهشی-دانشگاهی کشور، درک موضوعی و مفهومی مقالات و ژورنال‌های لاتین و بهره‌برداری از آن‌ها در جهت ارائه در همایش، کنفرانس و استفاده در پایان‌نامه‌های علمی می‌باشد، بر آن شدیم تا بخشی از تیم مترجمین خود را از بین مترجمینی انتخاب کنیم که به طور اختصاصی در زمینه تألیف، ترجمه، نگارش و ویرایش این مقالات فعالیت دارند. شما می‌توانید به دور از دغدغه و با اطمینان خاطر، ترجمه این مقالات را به مترجمین ویژه دپارتمان ترجمه تخصصی ترجمه‌یار بسپارید.

ترجمه مقاله : شرح زمینه‌ها و رشته‌های تخصصی

مترجمین ترجمه‌یار در رشته‌ها و گرایش‌های تخصصی خود ترجمه انجام می‌دهند با داشتن واژه‌نامه اختصاصی و تحصیل مترجمان در رشته‌های گوناگون و توانایی بالای آنان در فن ترجمه، ترجمه مقالات در بالاترین سطح کیفی میسر خواهد بود. ترجمه مقاله ISI نیازمند دقت مضاعفی است. ترجمه و تنظیم مقالات به فرمت ژورنال یکی از مهم‌ترین خدمات تخصصی ترجمه‌یار است.

قیمت ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی برای ژورنال


ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

کلمه ای/24 تومان
سطح حرفه‌ای
  • ترجمه تخصصی بدون بازخوانی
  • مقرون به صرفه و مناسب برای انجام پروژه و پایان نامه های دانشگاهی، ترجمه مقاله برای ژورنال

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

کلمه/قیمت
سطح ترجمه
  • نوع ترجمه :
  • موارد کاربرد :

هم‌اکنون شروع کنید! ثبت سفارش آنلاین ترجمه (برآورد رایگان قیمت)

مهم‌ترین هدف ما در حوزه ترجمه ، کسب رضایت عموم مشتریان است و تمام تلاش کلیه اعضای ترجمه‌یار بر این است تا بهترین نتیجه را از سفارش ترجمه به مشتریان گرامی ارائه نمایند. در صورتی که تمایل به ثبت سفارش ترجمه دارید، دکمه "ثبت و ارسال سفارش ترجمه تخصصی" را کلیک نمایید و در صورتی که می‌خواهید صرفا از قیمت و زمان تحویل ترجمه خود مطلع شوید، بر روی دکمه "برآورد سفارش ترجمه تخصصی" کلیک نمایید و مراحل بعدی از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

درباره ما
وب‌سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار از سال 1395 با هدف ارائه خدمات ترجمه و ویراستاری، متناسب با نیاز اقشار جامعه، به صورت آنلاین آغاز به کار کرد و سعی کردیم بستری ایجاد کنیم تا به دور از پیچیدگی و سردرگمی، از طریق محیطی شفاف، چه به لحاظ خدمات و چه به لحاظ قیمت، توانایی‌های خود را با مشتریان گرامی به اشتراک بگذاریم.

e-namadlogo-samandehi

ارتباط با ما
02155432062 - 09358212832
ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
Tarjomeyar.Client@gmail.com
Tarjomeyar.Career@gmail.com
مدیریت : Info@Tarjomeyar.com
شبکه‌های اجتماعی
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.