ترجمه متون، کتب و مقالات دانشگاهی

ترجمه متون، کتب و مقالات دانشگاهی

جامعه عملی دانشگاهی از دانشجویان، اساتید و فارغ‌التحصلان تشکیل شده و برای هر کدام، ترجمه جهت ارتقای سطح علمی، چاپ مقالات و ... بسیار هائز اهمیت است. در این بخش به بررسی دقیق نیاز دانشگاهیان در زمینه ترجمه تخصصی دانشگاهی متون، کتب و مقالات می‌پردازیم تا علاوه بر درک ویژگی ترجمه دانشگاهی و با توجه به اینکه زبان مشترک مراکز علمی و پژوهشی و آثاری که توسط پژوهشگران منتشر می‌شود به زبان انگلیسی است، بستری عالی جهت همراهی در درک هر چه بهتر مطالب مورد نیازشان ایجاد نماییم.

 

ترجمه دانشگاهی

 

ترجمه دانشگاهی، ترجمه‌ای است که دانشگاهیان، از جمله دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و اساتید با هدف انجام پروژه‌های کلاسی و دانشگاهی، ارائه پاورپوینت و تحقیق، بررسی مفهومی موضوعی خاص جهت درک عمیق‌تر، ترجمه کتاب جهت چاپ و انتشار، ترجمه مقاله، ارائه سمینار و کنفرانس و انجام تحقیقات آزمایشگاهی، چاپ و انتشار مقاله در ژورنال داخلی و خارجی، نیاز به ترجمه متن، کتاب و مقاله از زبان مبدا به زبان مقصد دارد. با توجه به تنوع و گستردگی رشته و گرایش دانشجویان و زبان تخصصی هر گرایش، انجام ترجمه به صورت تخصصی علمی، کمک شایانی به درک هرچه بهتر مفهوم مورد نیازشان می‌کند.

 

ترجمه مقاله دانشگاهی

 

ترجمه مقاله چکیده و کامل مقالات تخصصی دانشگاهی از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در تمامی زمینه‌های علمی توسط مترجمین متخصص ترجمه‌یار جهت استفاده در پروژه‌های کلاسی، چاپ  و ارائه در ژورنال‌ و کنفرانس‌های داخلی و خارجی انجام می پذیرد. جهت بررسی خدمات و قیمت ترجمه مقاله در ترجمه‌یار، به بخش ترجمه مقاله مراجعه نمایید

 

ترجمه کتاب دانشگاهی

 

ترجمه کتاب دانشگاهی با هدف چاپ، تالیف و انتشار در موسسات و نشریات داخلی، ارسال به ژورنال‌ها و نشریات خارجی، استفاده در پایان‌نامه و ...، توسط مترجمین توانای کتاب در ترجمه‌یار انجام می‌پذیرد. جهت بررسی قیمت و خدمات ترجمه کتاب، به بخش ترجمه کتاب مراجعه نمایید.

 

 

ترجمه دانشجویی با قیمت ارزان و کیفیت مطلوب به منظور انجام پروژه‌های کلاسی، تولید محتوا، ارائه در سمینار و کنفرانس، تحقیق و پژوهش توسط مترجمین ترجمه‌یار صورت می‌پذیرد. جهت بررسی خدمات ترجمه دانشجویی در ترجمه‌یار،  و آگاهی از قیمت ترجمه، به بخش ترجمه دانشجویی مراجعه نمایید

 

مزایای ترجمه دانشگاهی در ترجمه‌یار

 

قیمت مناسب ترجمه

سطح‌بندی قیمت ترجمه جهت صرفه‌جویی و کاهش هزینه بسته به نیاز دانشگاهیان، ارائه تخفیف‌های حجمی و دانشجویی، و امکان پرداخت اقساطی

ضمانت کیفیت

تضمین کیفیت کلیه خدمات ترجمه در تمامی سطوح تا یک ماه

ترجمه تخصصی و علمی

ترجمه متن، کتاب و مقاله توسط مترجمین دانشگاهی و مسلط در ترجمه محتوای دانشگاهی به صورت کاملا تخصصی از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی     

تحویل به‌موقع

تحویل فایل نهایی ترجمه در زمان و تاریخ مشخص شده توسط کارفرما و جلوگیری از هرگونه تاخیر احتمالی از طرف مترجم

بازخوانی و انجام اصلاحات

بازخوانی بخش به بخش و  پایش ترجمه نهایی توسط تیم ترجمه جهت رفع اشکالات احتمالی، همچنین انجام اصلاحات مد نظر کارفرما تا یک ماه به صورت لایت

 

قیمت ترجمه دانشگاهی

 

محاسبه قیمت و زمان تحویل سفارش ترجمه دانشگاهی در ترجمه‌یار کاملا رایگان بوده و توسط اپراتور سایت انجام می‌شود. محاسبه هزینه ترجمه، در درجه اول بر اساس تعداد کلمات فایل مبدا بسته به جزئیات و شرایط سفارش اعم از درخواست ترجمه جداول، زیرنویس شکل‌ها و ... تعیین می‌شود. ویژگی‌های سطوح ترجمه عبارتند از :

  • ترجمه عمومی با هدف انتقال کلیات مطلب برای امور کلاسی مانند ارائه و پروژه‌های کلاسی. در این سطح، ترجمه تخصصی علمی کلمات لحاظ نشده و محتوا به صورت عمومی ترجمه می‌شود.
  • ترجمه حرفه‌ای جهت انتقال مفهمومی مطلب با هدف استفاده در مقاله، پایان‌نامه، پروژه‌های علمی، سمینار و کنفرانس. در این سطح، کلمات به صورت تخصصی علمی ترجمه می‌شود.
  • ترجمه پیشرفته جهت انتشار مقاله در ژورنال‌های بین‌المللی خارجی و داخلی. این سطح علاوه بر ترجمه تخصصی کلمات، نکات ویرایشی، بازخوانی تخصصی به فرم مقاله را داراست.

 

زمینه‌های تخصصی ترجمه دانشگاهی در ترجمه‌یار

 

ترجمه کلیه متون، کتب و مقالات دانشجویی و دانشگاهی، توسط مترجمین مسلط به زمینه و گرایش محتوا انجام می‌شود. جهت بررسی دقیق‌تر خدمات ترجمه‌یار در ترجمه رشته‌های دانشگاهی، از بخش زیر رشته تحصیلی خود را انتخاب و کلیک نمایید.


سفارش ترجمه دانشگاهی

 

در صورتی که تمایل به ثبت سفارش ترجمه دانشگاهی دارید، دکمه "ارسال سفارش ترجمه تخصصی" را کلیک نمایید و در صورتی که می‌خواهید از قیمت و زمان تحویل ترجمه خود مطلع شوید، بر روی دکمه "برآورد سفارش ترجمه تخصصی" کلیک نمایید. پس از تکمیل و ارسال سفارش، مراحل بعدی از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید.

 

خواندن 94 دفعه
درباره ما
وب‌سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار از سال 1395 با هدف ارائه خدمات ترجمه و ویراستاری، متناسب با نیاز اقشار جامعه، به صورت آنلاین آغاز به کار کرد و سعی کردیم بستری ایجاد کنیم تا به دور از پیچیدگی و سردرگمی، از طریق محیطی شفاف، چه به لحاظ خدمات و چه به لحاظ قیمت، توانایی‌های خود را با مشتریان گرامی به اشتراک بگذاریم.

e-namadlogo-samandehi

ارتباط با ما
02155432062 - 09358212832
واتس‌اپ : 09214940120
ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
Tarjomeyar.Client@gmail.com
Tarjomeyar.Career@gmail.com
مدیریت : Info@Tarjomeyar.com
شبکه‌های اجتماعی
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395
ارسال سفارش ترجمه

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.