ترجمه مقاله ISI - سفارش ترجمه مقاله - ترجمه تخصصی مقاله انگلیسی و فارسی - ترجمه یار انجام سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقالات تخصصی علمی، مقالات تخصصی ISI، جهت ارائه در کنفرانس و ژورنال خارجی و داخلی با قیمت مناسب

ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی مقالات انگلیسی و فارسی

ترجمه تخصصی مقاله

گروه ترجمه تخصصی ترجمه‌یار با همراهی تیمی از مترجمان حرفه‌ای و مسلط به ترجمه نیتیو، مقالات علمی و دانشگاهی را از انگلیسی به فارسی برای استفاده در پروپزال‌های علمی، دانشگاهی و نگارش پایان‌نامه، ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله را برای ژورنال و کنفرانس‌های علمی از جمله ISI و هم‌چنین ترجمه مقالات به فارسی جهت ارائه در مراکز علمی و پژوهشی در داخل کشور انجام می‌دهد. ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی پیچیدگی‌های فراوانی دارد و علاوه بر تخصص مترجمین در زمینه رشته تخصصی، باید تجربه کافی در زمینه ترجمه مقالات را داشته باشند.

مراحل ترجمه تخصصی مقاله

راهنما و مراحل سفارش ترجمه تخصصی مقاله - ترجمه یار

قیمت ترجمه مقاله : ترجمه تخصصی با هزینه مطلوب

امکان انجام ترجمه دانشجویی در سطح حرفه‌ای نیز برای افرادی که خواهان پرداخت هزینه مقرون به صرفه هستند وجود دارد. عالی‌ترین سطح ترجمه مقاله، سطح پیشرفته نام دارد. ترجمه حرفه‌ای در عین داشتن قیمت ارزان‌تر از کیفیت کاملا مطلوب به منظور انجام امور دانشگاهی برخوردار است.

ترجمه مقاله : ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی معمولا با هدف ارسال مقاله‌ به مراکز علمی پژوهشی داخلی، ژورنال‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی و ارائه در سمینار‌های معتبر خارج از کشور انجام می‌شود. ترجمه‌یار با داشتن تیم متخصص در اکثر رشته‌های تخصصی قادر است تا سفارش ترجمه تخصصی مقاله ISI شما از فارسی به انگلیسی با بهترین کیفیت انجام دهد.

ترجمه مقاله : شرح زمینه‌ها و رشته‌های تخصصی

مترجمین ترجمه‌یار در رشته‌ها و گرایش‌های تخصصی خود ترجمه انجام می‌دهند با داشتن واژه‌نامه اختصاصی و تحصیل مترجمان در رشته‌های گوناگون و توانایی بالای آنان در فن ترجمه، ترجمه مقالات در بالاترین سطح کیفی میسر خواهد بود. ترجمه مقاله ISI نیازمند دقت مضاعفی است. ترجمه و تنظیم مقالات به فرمت ژورنال یکی از خدمات تخصصی ترجمه‌یار است.

 

قیمت ترجمه تخصصی مقاله انگلیسی و فارسی :

محاسبه قیمت ترجمه مقاله به سه دسته عمومی، حرفه‌ای و پیشرفته تقسیم می‌شود. دسته عمومی، مربوط به مقالات با زمینه عمومی و بدون کلمات تخصصی علمی می‌باشد. دسته حرفه‌ای مربوط به مقالات با متون تخصصی علمی بوده و مناسب پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های دانشگاهی است و به لحاظ قیمت و سطح کیفیت، مناسب دانشجویان و دانشگاهیان است. دسته پیشرفته مربوط به متون تخصصی علمی با هدف ارسال مقاله‌های علمی پژوهشی و ISI به ژورنال‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی یا ارائه در سمینار‌های معتبر خارج از کشور می‌باشد.

قیمت ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی :

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

کلمه ای/25 تومان
سطح پیشرفته
  • ترجمه تخصصی با بازخوانی کامل
  • ترجمه توسط مترجمین با تجربه بالا در زمینه نگارش مقاله در رشته تخصصی متن

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

کلمه ای/15 تومان
سطح حرفه ای
  • ترجمه تخصصی بدون بازخوانی
  • مقرون به صرفه و مناسب برای انجام پروژه و پایان نامه های دانشگاهی

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

کلمه ای/10 تومان
سطح عمومی
  • ترجمه روان
  • انجام ترجمه به صورت عادی، مناسب برای مقالات عمومی

خواندن 10825 دفعه

هم‌اکنون شروع کنید! ثبت سفارش آنلاین ترجمه (برآورد رایگان قیمت)

مهم‌ترین هدف ما در حوزه ترجمه ، کسب رضایت عموم مشتریان است و تمام تلاش کلیه اعضای ترجمه‌یار بر این است تا بهترین نتیجه را از سفارش ترجمه به مشتریان گرامی ارائه نمایند. در صورتی که تمایل به ثبت سفارش ترجمه دارید، دکمه "ثبت و ارسال سفارش ترجمه تخصصی" را کلیک نمایید و در صورتی که می‌خواهید صرفا از قیمت و زمان تحویل ترجمه خود مطلع شوید، بر روی دکمه "برآورد سفارش ترجمه تخصصی" کلیک نمایید و مراحل بعدی از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

درباره ما
وب‌سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار از سال 1395 با هدف ارائه خدمات ترجمه و ویراستاری، متناسب با نیاز اقشار جامعه، به صورت آنلاین آغاز به کار کرد و سعی کردیم بستری ایجاد کنیم تا به دور از پیچیدگی و سردرگمی، از طریق محیطی شفاف، چه به لحاظ خدمات و چه به لحاظ قیمت، توانایی‌های خود را با مشتریان گرامی به اشتراک بگذاریم.

e-namadlogo-samandehi

ارتباط با ما
02155432062 - 09358212832
ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
Tarjomeyar.Client@gmail.com
Tarjomeyar.Career@gmail.com
مدیریت : Info@Tarjomeyar.com
شبکه‌های اجتماعی
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.