سایت انجام سفارش ترجمه تخصصی فارسی و انگلیسی متن، کتاب و مقاله ترجمه‌یار، سفارش ترجمه کتاب، ترجمه تخصصی مقاله ISI با قیمت مناسب

ترجمه‌یار

خدمات ترجمه تخصصی و ویراستاری حرفه‌ای

دپارتمان ترجمه تخصصی ترجمه یار

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مربوط به متون دانشگاهی است که تفاوت‌ آشکاری با ترجمه عمومی دارد. ترجمه متون عمومی که شامل کتاب‌های داستان، رمان و نمایش‌نامه‌ها می‌شود، ولی در ترجمه تخصصی بر اساس هر رشته دانشگاهی، هر کلمه یا ترکیبی از کلمات معانی مرتبط با آن رشته را دارند و معنی عمومی به آن تعلق نمی‌گیرد. گروه ترجمه‌یار با داشتن تیمی از مترجمان حرفه‌ای، در این امر به مشتریان محترم خود ارائه خدمات می‌نماید.

دپارتمان خدمات ویراستاری ترجمه یار

ویراستاری تخصصی

ویراستاری امری مهم در متون نوشتاری است. پایان‌نامه‌ها، کتاب‌های دانشگاهی، کتاب‌های داستان و رمان، نامه‌های اداری، رزومه‌، کاتالوگ و بروشور قبل از چاپ یا ارسال به مقصد نیاز به ویرایش دارند. این ویرایش بر اساس فرمت‌ نگارش دانشگاه، انتشارات یا سازمان مقصد، می‌تواند فنی و زبانی یا بازنگری علمی و تخصصی باشد و صفحه‌آرایی مربوط به آن انجام شود. گروه ترجمه‌یار با داشتن تیمی از ویراستاران حرفه‌ای در این امر به مشتریان محترم خود ارائه خدمات می‌نماید.

 

دپارتمان ترجمه تخصصی

مدیریت دپارتمان ترجمه به این صورت است که در درجه اول پروژه ترجمه را به مترجمان متخصص و مرتبط با زمینه و گرایش متن واگذار می‌کند. پس از اتمام پروژه ترجمه، فایل را از مترجم تحویل گرفته و پس از بررسی کیفی و تاییدیه نهایی، به کارفرما تحویل می‌دهد. کارفرما بعد از تحویل فایل ترجمه، سه مرتبه و به مدت یک ماه زمان دارد تا اصلاحات ترجمه را به صورت لایت برای بازبینی ترجمه برای ما ارسال نماید تا بررسی و رفع گردد. همچنین سیاست محرمانگی جهت سفارش‌های خیلی حساس مانند اسناد حقوقی، تجاری، سازمانی حساس و متن، کتاب و مقاله منتشر نشده می‌باشد.

ثبت سفارش ترجمه - ترجمه یار Tarjomeyar.com
ثبت سفارش ترجمه تخصصی

از خدمات سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار می‌توان به ترجمه تخصصی متون، ترجمه اسناد و مدارک، ترجمه و انتشار کتب تخصصی، ترجمه نامه، ترجمه کاتالوگ‌، ترجمه قرارداد، ترجمه چکیده پایان‌‌نامه، ترجمه مقالات ISI برای انتشار در ژورنال، ترجمه وب‌سایت‌ و ... اشاره کرد. اگر چه بیشترین خدمات ترجمه مورد نیاز در کشورمان، ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی است، ترجمه‌یار در زمینه ترجمه تخصصی زبان ‌های دیگر مانند ترجمه تخصصی عربی، ترجمه تخصصی آلمان، ترجمه تخصصی فرانسوی و ترجمه تخصصی ترکی استانبولی به صورت گسترده فعالیت می‌نماید.

ثبت سفارش ترجمه - ترجمه یار Tarjomeyar.com
ثبت سفارش ترجمه مقاله

سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار در زمینه‌ ترجمه مقاله در‌ رشته‌های دانشگاهی، با کمک مترجمان متخصص (مترجمی که دانش‌آموخته تحصیلات تکمیلی در همان زمینه و گرایش است) به انجام ترجمه تخصصی می‌پردازد. در این میان ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی، که اغلب برای ارسال به ژورنال‌های ISI و مجلات معتبر علمی انجام می‌شود، معمولاً برای مشتریان اهمیت دوچندان دارد. مترجمان متخصص ترجمه‌یار، که اکثر آن‌ها، فارغ‌ التحصیل مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری هستند، تجربه کافی جهت ارسال مقالات به کنفرانس‌ها و ژورنال‌های علمی را داشته و با اصول نگارش و ادبیات این گونه مقالات کاملا آشنا هستند. از این رو، سفارشات ترجمه پیشرفته و بازخوانی در سایت ترجمه‌یار، متناسب با نیاز این دسته از سفارشات طراحی شده و شما با هزینه مناسب و ضمانت یک ماهه، از خدمات ترجمه استفاده می‌کنید.

ترجمه تخصصی مقاله - ترجمه یار

ترجمه مقاله

گروه ترجمه تخصصی ترجمه‌یار با همراهی تیمی از مترجمان حرفه‌ای و مسلط به ترجمه نیتیو، مقالات علمی و دانشگاهی را از انگلیسی به فارسی برای استفاده در پروپزال‌های علمی، دانشگاهی و نگارش پایان‌نامه، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقاله را برای ژورنال و کنفرانس‌های علمی از جمله ISI و هم‌چنین ترجمه مقالات به فارسی جهت ارائه در مراکز علمی و پژوهشی در داخل کشور انجام می‌دهد.

ترجمه کتاب تخصصی - ترجمه یار

ترجمه کتاب

ترجمه کتاب در زمینه‌های عمومی مانند کتاب داستان و رمان و تخصصی علمی و دانشگاهی، فرهنگی و هنری، انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی از خدمات اصلی ترجمه‌یار است. از مزایای ترجمه کتاب در ترجمه‌یار می‌توان به ترجمه تخصصی محتوا توسط مترجمین مرتبط با گرایش و رشته تخصصی، تحویل بخش به بخش، بازخوانی و انجام اصلاحات به صورت لایت، امکان پرداخت اقساطی و پرداخت بخش به بخش، ارائه تخفیف‌های حجمی ، ضمانت کیفیت، تحویل به موقع و قیمت مناسب اشره کرد.

ترجمه دانشگاهی و دانشجویی - ترجمه یار

ترجمه دانشگاهی

ترجمه دانشگاهی شامل ترجمه متون، کتب و مقالات تخصصی کلیه رشته‌های دانشگاهی و گرایش‌های تخصصی فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم اجتماعی، علوم انسانی، هنر و پزشکی جهت انجام پروژه‌های کلاسی و دانشجویی، ترجمه، چاپ و تالیف کتاب، ترجمه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه و ژورنال‌های داخلی و خارجی توسط مترجمین مرتبط و فارغ‌التحصیل در زمینه محتوا می‌باشد. 

ترجمه نامه های اداری - ترجمه یار

ترجمه نامه‌های اداری

ترجمه نامه‌ اداری، حقوقی، شرکتی و سازمانی، علمی و دانشگاهی و قرارداد‌های تجاری، با رعایت نکات محرمانگی اطلاعات و ضانت کیفیت ترجمه توسط تیم مترجمین ترجمه‌یار

 

دپارتمان ویراستاری و چاپ

از خدمات اصلی ترجمه‌یار، می‌توان به ویراستاری تخصصی متون فارسی و انگلیسی و تنظیم و چاپ قطعی مقالات در ژورنال‌های بین‌االمللی اشاره کرد. در دپارتمان ویراستاری ترجمه‌یار فرآیند بازنگری فنی و علمی کتاب و رمان، مقالات کنفرانسی و ژورنالی، پایان‌نامه، ایمیل و پست الکترونیک، رزومه یا نامه‌های بین‌المللی و ... به منظور تصحیح، ویرایش، نظم‌بخشی، یکپارچه‌سازی و ... با هدف تبدیل متن یا اثر به متنی روان، منسجم، صحیح، دقیق و یکپارچه صورت می‌گیرد. تنظیم و چاپ مقالات در ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی از جمله ،ISI ،ISC ،JCR ،SCOPUS علمی پژوهشی، علمی تخصصی و … از خدمات تخصصی دپارتمان چاپ ترجمه‌یار است.
ثبت سفارش ویراستاری - ترجمه یار Tarjomeyar.com
ثبت سفارش ویراستاری تخصصی

ویراستاری تخصصی به دو صورت ویرایش فنی و زبانی و بازنگری تخصصی انجام می‌شود. ویرایش فنی و زبانی، تمرکز بر اصلاح و ویرایش اصول فنی و زبانی محتوا دارد، مانند رعایت نکات نگارشی. بازنگری تخصصی تمرکز بر اصلاح و ویرایش محتوا بر اساس گرایش تخصصی زمینه دارد. پس از پر نمودن فرم ثبت سفارش ویراستاری، همکاران ما فایل شما را با توجه به موارد مورد نیازتان بررسی نموده و هزینه انجام و زمان مورد نیاز جهت تحویل ویراستاری را به اطلاع شما می‌رسانند. پس از عقد قرارداد، واریز پیش‌پرداخت و ارسال فاکتور، کار ویراستاری توسط ویراستاران متخصص در زمینه مورد نظر آغاز می‌شود.

ثبت سفارش ویراستاری - ترجمه یار Tarjomeyar.com
ثبت سفارش تنظیم و چاپ مقاله در ژورنال
در دپارتمان تنظیم و چاپ مقاله برای ژورنال ترجمه‌یار، ابتدا مقاله شما به لحاظ کیفی بررسی می‌شود. پس از تأیید صلاحیت کیفی، مقاله برای ژورنال مورد نظر دانشجو ارسال می‌شود. پس از کسب تاییدیه، مقاله برای ۲ تا ۳ داور از طرف سردبیر ژورنال هدف ارسال می‌گردد. اصلاحات مقاله برای مسئول پذیرش ارسال شده و پس از انجام اصلاحات توسط تیم ترجه‌یار، تاییدیه رسمی مقاله توسط ژورنال ارسال می‌گردد. در مورد ژورنال‌های پولی، تایید نهایی و چاپ اثر نیازمند انتقال مبلغ مورد نظر می‌باشد که به دلار یا یورو بوده و بر حسب نوع ژورنال مبلغ متفاوت خواهد بود. در نهایت مقاله شما در نوبت چاپ ژورنال مورد نظرتان قرار می‌گیرد.
ترجمه تخصصی مقاله - ترجمه یار

تنظیم مقاله به فرمت ژورنال

ترجمه کتاب تخصصی - ترجمه یار

ویراستاری پایان نامه

[/mb2pb_text]
ترجمه اسناد و مدارک - Tarjomeyar.com

ویراستاری رزومه و نامه

[/mb2pb_col]

سفارش آسان و سریع

ویژگی‌های کاربری ترجمه‌یار، جهت ثبت سفارش آسان و سریع، بسته به نوع و وسعت پروژه شما
خدمات سفارش - ترجمه یار
رابط کاربری
پس از ثبت سفارش، حساب کاربری پروژه شما ایجاد شده و از طریق پنل مدیریت پروژه، به طور مستقیم با ما مکاتبه کنید تا یک راه‌حل انعطاف‌پذیر، کارآمد و اقتصادی برای مدیریت پروژه خود از ابتدا تا انتها پیدا کرده و وضعیت پیشرفت پروژه خود را دنبال کنید. همچنین مدیریت صورت‌حساب، درخواست پشتیبانی و ارسال پیغام به مترجم، از طریق این پنل میسر است.
یکپارچه سازی سفارش - ترجمه یار
یکپارچه سازی محتوا

بررسی و محاسبه انواع محتوا با سیستم یکپارچه سازی ما به صورت اتوماتیک، قیمت گذاری و بررسی اولیه پروژه و ارسال اطلاعات سفارش.

سفارش آنلاین - ترجمه یار
سفارش آنلاین

سفارش خود را در پلت فرم خود از طریق فرم ساده سفارش اینترنتی به صورت مستقیم ایجاد نمایید.

نظرات برخی مشتریان
  • سلام. ترجمه تخصصی مهندسی مواد داشتم، پشیبانی خوب بود و به مشکل نخوردم اصلا. اصلاحیه ها رو هم در اسرع وقت انجام دادن، قیمتش هم مناسب بود. با تشکر از مدیریت ترجمه یار

    داوود رحیم زاده
افزودن نظر

آخرین اخبار بلاگ ما

درباره ما
وب‌سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار از سال 1395 با هدف ارائه خدمات ترجمه و ویراستاری، متناسب با نیاز اقشار جامعه، به صورت آنلاین آغاز به کار کرد و سعی کردیم بستری ایجاد کنیم تا به دور از پیچیدگی و سردرگمی، از طریق محیطی شفاف، چه به لحاظ خدمات و چه به لحاظ قیمت، توانایی‌های خود را با مشتریان گرامی به اشتراک بگذاریم.

e-namadlogo-samandehi

ارتباط با ما
02155432062 - 09358212832
ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
Tarjomeyar.Client@gmail.com
Tarjomeyar.Career@gmail.com
مدیریت : Info@Tarjomeyar.com
شبکه‌های اجتماعی
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.