موسسه تخصصی مهندسی صنایع - IISE

سه شنبه, 07 خرداد 1398 10:24

Institute of Industrial and Systems Engineers - IISE (موسسه تخصصی مهندسی سیستم‌ها و صنایع)

مهندسان صنعتی و سیستم‌ها در هر صنعت، از تولید خودرو و هوا فضا، مراقبت های بهداشتی، جنگل‌داری، امور مالی، تا اوقات فراغت و تحصیل، می‌تواند منجر به بهبود زندگی شود. موسسه مهندسان صنایع و سیستم، که در سال 1948 تأسیس شد، به اعضای خود کمک می‌کند تا سازمان‌های پیچیده در سراسر جهان و در سراسر صنایع بهبود یابد. در طول حرفه خود، اعضای IISE به ابزار و اتصالات به مراجعه می‌کنند که دیدگاه یکپارچه و سیستماتیک را برای چالش‌های تجاری فراهم کنند. حل مسائل پیچیده هدف مشترک ما است.

 

logo IISE

 

IISE، به عنوان بزرگترین شرکت حرفه‌ای در جهان تنها به حمایت از این حرفه اختصاص دارد و یک انجمن بین المللی و غیر‌انتفاعی است که هدایت برنامه‌های کاربردی، آموزشی، تحقیق و توسعه مهندسی صنایع و سیستم را فراهم می‌کند.

مهندسی صنایع و سیستم چیست؟ (تعریف رسمی IISE)

مهندسی صنایع و سیستم ها با طراحی، بهبود و نصب سیستم های یکپارچه مردم، مواد، اطلاعات، تجهیزات و انرژی مورد توجه قرار گرفته است. این انجمن بر دانش و مهارت های تخصصی در علوم ریاضی، فیزیکی و اجتماعی همراه با اصول و روش‌های تجزیه و تحلیل و طراحی مهندسی، برای تعیین، پیش بینی و ارزیابی نتایج به دست آمده از چنین سیستم های تاثیر می‌گذارد.

IISE در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است به عنوان :

  • پیشرو در ارائه آموزش پیشرفته در مهندسی صنایع.
  • منبع تأیید اطلاعات جهت بهبود بهره وری از طریق اینترنت، نشریات و رویدادهای زنده، از جمله کنفرانس‌های سالانه، کنفرانس های محلی و سمینارهای فنی.
  • یک منبع ارزشمند برای اعضا که شامل مجلات، برنامه های توسعه حرفه ای، مرکز حرفه‌ای آنلاین، انجمن‌های شبکه‌ای، فصل‌ها و برنامه‌های وابسته است که صرفه جویی در زمان و پول اعضا را به دنبال دارد
  • تنها ارتباطی که از حرفه مهندسی صنایع پشتیبانی می کند و باعث افزایش آگاهی نسبت به ارزش مهندسین صنعتی می‌شود.
  • تنها انجمن حمایت کننده از برنامه های مهندسی صنعتی معتبر از طریق ABET Inc.

ماموریت :
برای ارائه دانش، آموزش، فرصت‌های شبکه‌ای و بستری برای شناخت، ارتقاء مهارت‌ها و اثربخشی حرفه‌ای مهندسی صنایع و سیستم و افرادی که در بهبود کیفیت و بهره وری نقش دارند.

چشم‌انداز :
سازمان برتر که پیشرفت، ترویج و اتحاد حرفه‌ای مهندسی صنایع و سیستم های مختلف در سراسر جهان را ترویج می‌دهد.

خواندن 44 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 07 خرداد 1398 16:35
درباره ما
وب‌سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار از سال 1395 با هدف ارائه خدمات ترجمه و ویراستاری، متناسب با نیاز اقشار جامعه، به صورت آنلاین آغاز به کار کرد و سعی کردیم بستری ایجاد کنیم تا به دور از پیچیدگی و سردرگمی، از طریق محیطی شفاف، چه به لحاظ خدمات و چه به لحاظ قیمت، توانایی‌های خود را با مشتریان گرامی به اشتراک بگذاریم.

e-namadlogo-samandehi

ارتباط با ما
02155432062 - 09358212832
ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
Tarjomeyar.Client@gmail.com
Tarjomeyar.Career@gmail.com
مدیریت : Info@Tarjomeyar.com
شبکه‌های اجتماعی
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.