ترجمه تخصصی مقاله برای ژورنال | ترجمه فارسی به انگلیسی - ترجمه‌یار ترجمه یار، خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی متن، کتاب و مقاله علمی و دانشگاهی برای ژورنال های معتبر داخلی و خارجی از جمله ISI ،Elsevier و ... ارائه می دهد.

ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی مقاله به فرمت ژورنال

ترجمه تخصصی مقاله برای ژورنال

نگارش مقاله - Elsevier- Tarjomeyar.comنگارش مقاله - Springer- Tarjomeyar.comIEEEنگارش مقاله - ISI- Tarjomeyar.com

ترجمه تخصصی مقاله به فرمت ژورنال باید توسط مترجمینی صورت گیرد که سابقه‌ی نگارش و ترجمه چنین مقالاتی را در کارنامه‌ خود ثبت کرده باشد. با توجه به اینکه یکی از دغدغه‌ها و نیاز‌مندی‌های اصلی اساتید و دانشجویان جامعه پژوهشی-دانشگاهی کشور، درک موضوعی و مفهومی مقالات و ژورنال‌های لاتین و بهره‌برداری از آن‌ها در جهت ارائه در همایش، کنفرانس و استفاده در پایان‌نامه‌های علمی می‌باشد، بر آن شدیم تا بخشی از تیم مترجمین خود را از بین مترجمینی انتخاب کنیم که به طور اختصاصی در زمینه تألیف، ترجمه، نگارش و ویرایش این مقالات فعالیت دارند. شما می‌توانید به دور از دغدغه و با اطمینان خاطر، ترجمه این مقالات را به مترجمین ویژه دپارتمان ترجمه تخصصی ترجمه‌یار بسپارید.

ترجمه مقاله : شرح زمینه‌ها و رشته‌های تخصصی

مترجمین ترجمه‌یار در رشته‌ها و گرایش‌های تخصصی خود ترجمه انجام می‌دهند با داشتن واژه‌نامه اختصاصی و تحصیل مترجمان در رشته‌های گوناگون و توانایی بالای آنان در فن ترجمه، ترجمه مقالات در بالاترین سطح کیفی میسر خواهد بود. ترجمه مقاله ISI نیازمند دقت مضاعفی است. ترجمه و تنظیم مقالات به فرمت ژورنال یکی از مهم‌ترین خدمات تخصصی ترجمه‌یار است.

قیمت ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی برای ژورنال


ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

کلمه ای/30 تومان
سطح حرفه‌ای
  • ترجمه تخصصی بدون بازخوانی
  • مقرون به صرفه و مناسب برای انجام پروژه و پایان نامه های دانشگاهی، ترجمه مقاله برای ژورنال

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

کلمه/قیمت
سطح ترجمه
  • نوع ترجمه :
  • موارد کاربرد :

آخرین مطالب وبلاگ ترجمه‌یار

13 آبان 1395
گروه ترجمه‌یار پس از مدت‌ها تلاش و پیگیری مستمر و بنا به درخواست مشتریان خود اقدام به تاسیس سایت حاضر نمود تا بتواند بخش وسیعی از جامعه علمی را تحت پوشش خدمات حرفه‌ای خود قرار دهد. از جمله خدمات ترجمه...
1ازدیدها
22 خرداد 1398
​در این نوشته قصد داریم در ابتدا تعاریف "ترجمه فوری"، "ترجمه تخصصی"، "ترجمه باکیفیت" و "ترجمه ارزان" را بررسی کرده و سپس از کنار هم گذاشتن این موارد، به جمع‌بندی مناسبی نسبت به این موضوع دست پیدا...
1ازدیدها
لوگوی سایت ترجمه یار

e-namad

ارتباط با ترجمه‌یار

02155432062 - 09358212832

واتس‌اپ : 09214940120

ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
Tarjomeyar.client@gmail.com
وب‌سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار، بستر سفارش آنلاین ترجمه تخصصی با امکان ثبت سفارش و برآورد قیمت رایگان است که خدمات ترجمه انسانی را به صورت گسترده در بین دانشگاهیان، شرکت‌های خصوصی و دولتی، ناشران و ...، ارائه می‌نماید. ترجمه‌یار با بکارگیری مترجمان متخصص و مدیران منضبط، شما را در امور ترجمه تخصصی متن، کتاب و مقاله، با سرعت و زمان دلخواهتان یاری نموده و سعی اکید کلیه پرسنل بر ارائه خدمات هرچه بهتر و رضایت کامل مشتریان خود است. این مجموعه از سال 1395 با هدف ارائه خدمات ترجمه و ویراستاری، متناسب با نیاز اقشار جامعه، به صورت آنلاین آغاز به کار کرد و سعی کردیم بستری ایجاد کنیم تا به دور از پیچیدگی و سردرگمی، از طریق محیطی شفاف، چه به لحاظ خدمات و چه به لحاظ قیمت، توانایی‌های خود را با مشتریان گرامی به اشتراک بگذاریم.
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395

ارسال سفارش ترجمه

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.