ترجمه دانشجویی ترجمه‌یار ترجمه دانشجویی متون، کتب و مقالات تخصصی از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی جهت انجام پروژه‌های کلاسی، چاپ مقاله در ژرونال و ...

ترجمه متون دانشجویی

ترجمه دانشجویی، ترجمه‌ای است که دانشجو با هدف انجام پروژه‌های کلاسی و دانشگاهی، ارائه پاورپوینت و تحقیق، بررسی موضوعی خاص جهت درک عمیق‌تر مفاهیم، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله، ارائه سمینار، کنفرانس و انجام تحقیقات آزمایشگاهی، چاپ و انتشار مقاله در ژورنال داخلی و خارجی و ...، نیاز به ترجمه متن، کتاب و مقاله خود از زبان مبدا به زبان مقصد دارد، که اغلب انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی است. با توجه به تنوع و گستردگی رشته و گرایش دانشجویان، انجام ترجمه به صورت تخصصی علمی، کمک شایانی به درک هرچه بهتر مفهوم مورد نیازشان می‌کند.

ترجمه دانشجویی متن، کتاب و مقاله تخصصی در ترجمه‌یار

سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار در ترجمه دانشجویی به بررسی دقیق نیاز دانشجویان در زمینه ترجمه تخصصی متون، کتب و مقالات می‌پردازد تا علاوه بر درک ویژگی ترجمه دانشجویی و با توجه به انگلیسی بودن زبان مشترک مراکز علمی، پژوهشی و آثاری که توسط پژوهشگران منتشر می‌شود، بستری ایمن جهت کمک به درک هر چه بهتر مطالب مورد نیازشان ارائه نماید.

 

ترجمه تخصصی دانشجویی

 

با توجه به اینکه جامعه علمی، جامعه‌ای پویا و رو به پیشرفت است و هر گرایش در هر رشته و زمینه علمی به صورت مستمر در حال به‌روزرسانیست، لذا اگاهی از دانش روز و ترجمه تخصصی محتوا برای دانشجویان، اساتید و فارغ‌التحصیلان امری کاملا بدیهیست. ترجمه‌یار در ترجمه تخصصی دانشجویی خدمات خود را از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با شرایط ویژه به دانشجویان و دانشگاهیان ارائه می‌نماید.

 

ترجمه مقالات دانشجویی

 

ترجمه دانشجویی مقاله جهت استفاده در پروژه‌های کلاسی، پایان‌نامه‌ها، استفاده در مقالات جهت چاپ و انتشار و ...، برای دانشجویان و دانشگاهیان بسیار حائز اهمیت است، از این رو سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار، با همراهی مترجمین مسلط و توانا، ترجمه مقالات دانشجویی شما را بسته به نیازتان با قیمت ارزان و مقرون به صرفه و با کیفیت مناسب انجام می‌دهد.

 

مزایای ترجمه دانشجویی در ترجمه‌یار

 

قیمت مناسب ترجمه

سطح‌بندی قیمت ترجمه جهت صرفه‌جویی و کاهش هزینه بسته به نیاز کارفرما، ارائه تخفیف‌های حجمی و دانشجویی، و امکان پرداخت اقساطی

ضمانت کیفیت

تضمین کیفیت کلیه خدمات ترجمه در تمامی سطوح تا یک ماه

ترجمه تخصصی و علمی

ترجمه متن، کتاب و مقاله توسط مترجمین دانشگاهی و مسلط در ترجمه محتوای دانشجویی به صورت کاملا تخصصی از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی     

تحویل به‌موقع

تحویل فایل نهایی ترجمه در زمان و تاریخ مشخص شده توسط کارفرما و جلوگیری از هرگونه تاخیر احتمالی از طرف مترجم

بازخوانی و انجام اصلاحات

بازخوانی بخش به بخش و  پایش ترجمه نهایی توسط تیم ترجمه جهت رفع اشکالات احتمالی، همچنین انجام اصلاحات مد نظر کارفرما تا یک ماه به صورت لایت

 

قیمت ترجمه دانشجویی

 

دانشجویانی که خواهان ترجمه دانشجویی ارزان قیمت هستند، ترجمه‌یار در سه سطح مختلف قیمتی این امکان را به دانشجویان می‌دهد تا مطابق با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اند، ترجمه محتوای تخصصی خود را از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی با بالاترین سطح کیفیت دریافت کنند و در عین حال ارائه تخفیف حجمی و مشارکتی، به کاهش هزینه کمک می‌کند. محاسبه قیمت و زمان تحویل سفارش ترجمه دانشجویی در ترجمه‌یار کاملا رایگان بوده و توسط اپراتور سایت انجام می‌شود. محاسبه هزینه ترجمه، در درجه اول بر اساس تعداد کلمات فایل مبدا بسته به جزئیات و شرایط سفارش اعم از درخواست ترجمه جداول، زیرنویس شکل‌ها و ... تعیین می‌شود.

ترجمه عمومی با هدف انتقال کلیات مطلب برای امور کلاسی مانند ارائه و پروژه‌های کلاسی. در این سطح، ترجمه تخصصی علمی کلمات لحاظ نشده و محتوا به صورت عمومی ترجمه می‌شود.

ترجمه حرفه‌ای جهت انتقال مفهومی مطلب با هدف استفاده در مقاله، پایان‌نامه، پروژه‌های علمی، سمینار و کنفرانس. در این سطح، کلمات به صورت تخصصی علمی ترجمه می‌شود.

ترجمه پیشرفته جهت انتشار مقاله در ژورنال‌های بین‌المللی خارجی و داخلی. این سطح علاوه بر ترجمه تخصصی کلمات، نکات ویرایشی، بازخوانی تخصصی به فرم مقاله را داراست.

 

زمینه‌های ترجمه دانشجویی در ترجمه‌یار

 

ترجمه کلیه متون، کتب و مقالات دانشجویی و دانشگاهی، توسط مترجمین مسلط به زمینه و گرایش محتوا انجام می‌شود. جهت بررسی دقیق‌تر، از بخش ترجمه دانشگاهی رشته تحصیلی خود را انتخاب و کلیک نمایید.

خواندن 408 دفعه

آخرین مطالب وبلاگ ترجمه‌یار

13 آبان 1395
گروه ترجمه‌یار پس از مدت‌ها تلاش و پیگیری مستمر و بنا به درخواست مشتریان خود اقدام به تاسیس سایت حاضر نمود تا بتواند بخش وسیعی از جامعه علمی را تحت پوشش خدمات حرفه‌ای خود قرار دهد. از جمله خدمات ترجمه...
1ازدیدها
22 خرداد 1398
​در این نوشته قصد داریم در ابتدا تعاریف "ترجمه فوری"، "ترجمه تخصصی"، "ترجمه باکیفیت" و "ترجمه ارزان" را بررسی کرده و سپس از کنار هم گذاشتن این موارد، به جمع‌بندی مناسبی نسبت به این موضوع دست پیدا...
1ازدیدها
لوگوی سایت ترجمه یار

e-namad

ارتباط با ترجمه‌یار

02155432062 - 09358212832

واتس‌اپ : 09214940120

ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
Tarjomeyar.client@gmail.com
وب‌سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار، بستر سفارش آنلاین ترجمه تخصصی با امکان ثبت سفارش و برآورد قیمت رایگان است که خدمات ترجمه انسانی را به صورت گسترده در بین دانشگاهیان، شرکت‌های خصوصی و دولتی، ناشران و ...، ارائه می‌نماید. ترجمه‌یار با بکارگیری مترجمان متخصص و مدیران منضبط، شما را در امور ترجمه تخصصی متن، کتاب و مقاله، با سرعت و زمان دلخواهتان یاری نموده و سعی اکید کلیه پرسنل بر ارائه خدمات هرچه بهتر و رضایت کامل مشتریان خود است. این مجموعه از سال 1395 با هدف ارائه خدمات ترجمه و ویراستاری، متناسب با نیاز اقشار جامعه، به صورت آنلاین آغاز به کار کرد و سعی کردیم بستری ایجاد کنیم تا به دور از پیچیدگی و سردرگمی، از طریق محیطی شفاف، چه به لحاظ خدمات و چه به لحاظ قیمت، توانایی‌های خود را با مشتریان گرامی به اشتراک بگذاریم.
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395

ارسال سفارش ترجمه

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.