درگاه پرداخت آنلاین

نکات پرداخت آنلاین

عنوان : جهت پر نمودن این بخش، به این صورت عمل کنید، "نوع پروژه - نام و نام خانوادگی". به عنوان مثال :  ترجمه تخصصی - بهرام رادفر
پست الکترونیک : پست الکترونیک خود را به درستی وارد کرده و از فعال و در دسترس بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید، زیرا فاکتور پرداخت به پست الکترونیک مذکور ارسال می شود.
مبلغ : مبلغ را به "تومان" وارد نمایید. در صورت اشتباه در درج مبلغ، بر اساس شرایط و ضوابط سیستم شاپرک، مبلغ اضافی پس از 24 تا 48 ساعت کاری، به حساب شما واریز خواهد شد.
توضیحات : در این بخش، جزئیات پروژه خود را بنویسید. نوع پروژه، زمینه فایل و ...

درگاه پرداخت

درگاه پرداخت پی - ترجمه یار

پرداخت اینترنتی

پرداخت

پیگیری فاکتور


دریافت صورت حساب
لوگوی سایت ترجمه یار

e-namad

ارتباط با ترجمه‌یار

02155432062 - 09358212832

واتس‌اپ : 09214940120

ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
Tarjomeyar.client@gmail.com
وب‌سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار، بستر سفارش آنلاین ترجمه تخصصی با امکان ثبت سفارش و برآورد قیمت رایگان است که خدمات ترجمه انسانی را به صورت گسترده در بین دانشگاهیان، شرکت‌های خصوصی و دولتی، ناشران و ...، ارائه می‌نماید. ترجمه‌یار با بکارگیری مترجمان متخصص و مدیران منضبط، شما را در امور ترجمه تخصصی متن، کتاب و مقاله، با سرعت و زمان دلخواهتان یاری نموده و سعی اکید کلیه پرسنل بر ارائه خدمات هرچه بهتر و رضایت کامل مشتریان خود است. این مجموعه از سال 1395 با هدف ارائه خدمات ترجمه و ویراستاری، متناسب با نیاز اقشار جامعه، به صورت آنلاین آغاز به کار کرد و سعی کردیم بستری ایجاد کنیم تا به دور از پیچیدگی و سردرگمی، از طریق محیطی شفاف، چه به لحاظ خدمات و چه به لحاظ قیمت، توانایی‌های خود را با مشتریان گرامی به اشتراک بگذاریم.
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.