ترجمه فوری (Urgent Translation)، ترجمه‌ای است که کارفرما زمان کوتاهی نسبت به زمان متعارف انجام ترجمه توسط مترجم (هر مترجم روزانه بین 1500 تا 2000 کلمه) برای دریافت ترجمه خود در اختیار مترجم قرار می‌دهد، از این رو مترجم باید توان بیش از حد معمول برای انجام ترجمه بگذارد (مثلا 10000 کلمه در یک روز) از طرفی ضرورت انجام ترجمه فوری برای افراد در حوزه کسب و کار و شرکت‌ها، مهندسان، دانشجویان و همچنین محققین و اساتید، امری طبیعیست.

مزایای سفارش آنلاین ترجمه فوری :

دلیل برتری سفارش آنلاین ترجمه فوری نسبت به سفارش سنتی در محدودیت‌های زمانی و مکانی دسترسی به دارالترجمه می‌باشد (محدودیت زمانی ترجمه فوری، ساعات کاری دارالترجمه، فاصله مکانی، آگاهی از آدرس دقیق دارالترجمه در نقاط مختلف شهر، آگاهی از کیفیت و ضمانت عملکرد دارالترجمه در زمان کوتاه و ... ). جدای از مزیت‌های سفارش آنلاین ترجمه فوری آنلاین نسبت به سفارش سنتی در ترجمه‌یار، سهولت در ثبت سفارش می‌باشد و سعی اکید ترجمه‌یار بر آن است تا از پیچیدگی‌های رابط کاربری در مدیریت پروژه دوری کند.

ترجمه فوری تخصصی بدون کاهش کیفیت :

مهم‌ترین پارامتر در انجام ترجمه فوری، کیفیت ترجمه و تحویل به موقع و بدون تاخیر سفارش به مشتری می‌باشد، به گونه ای که ترجمه فوری و با کیفیت متعارف ترجمه عادی انجام شود. به همین دلیل ترجمه‌یار، محتوای ترجمه را بخش‌بندی کرده و به چند مترجم تحویل می‌دهد تا به کیفیت ترجمه لطمه‌ای وارد نشده و در زمان مقرر به اتمام برسد.

تضمین کیفیت ترجمه و خدمات پشتیبانی :

کلیه سفارشات ترجمه تخصصی فوری در ترجمه‌یار از بازخوانی و ویرایش محتوا پشتیبانی کرده و پس از اتمام ترجمه توسط تیم مترجم مربوطه، فرایند بازخوانی و ویرایش آغاز می‌شود. کارفرما پس از تحویل فایل نهایی ترجمه، سه مرتبه و حداکثر تا یک ماه از تاریخ تحویل فایل می‌تواند اصلاحات و ویرایش اثر را به پشتیبانی اعلام نماید و ترجمه‌یار موظف است اصلاحات مد نظر کارفرما را در اسرع وقت اعمال نماید. از آنجایی که تنها سه مرتبه امکان انجام اصلاحات وجود دارد، ابتدا محتوای فایل ترجمه را کامل بررسی کرده و اصلاحات احتمالی را به صورت یکپاچه اعلام نمایید. 

قیمت ترجمه فوری :

به دلیل تقاضای زیاد مشتریان گرامی نسبت به انجام ترجمه فوری انگلیسی به فارسی و ترجمه فوری فارسی به انگلیسی، تدابیری اندیشیده شده تا فاصله بین قیمت ترجمه عادی و فوری کمتر شود. تفاوت ترجمه فوری با ترجمه عادی در بخش‌بندی محتوای ترجمه، یکپارچه‌سازی مترجمین فعال در پروژه، در دسترس بودن مترجم در گرایش و زمینه تخصصی محتوای ترجمه (کتاب، مقاله، نامه اداری و ...)، ادغام بخش‌های ترجمه شده به ترجمه واحد و بازخوانی مجدد به منظور ایجاد توازن در لحن نگارش برای تحویل ترجمه به کارفرما می‌باشد.

محاسبه قیمت ترجمه فوری محتوای عمومی و تخصصی

ترجمه‌یار این امکان را فراهم نموده است تا کارفرمایان عزیز بتوانند سفارشات ترجمه عادی، حرفه‌ای و پیشرفته خود را در کوتاه‌ترین زمان و تحت عنوان ترجمه فوری دریافت نمایند. درصورتی که نیاز به ترجمه فوری متن، ترجمه فوری مقاله، ترجمه فوری مقاله ISI، ترجمه فوری کتاب، ترجمه فوری پایان‌نامه و … دارید، سفارش خود را هم‌اکنون ثبت کنید. تنها کافیست در ثبت سفارش خود قید کنید که نیاز به ترجمه فوری دارید و مهلت ترجمه را ذکر نمایید. جهت آگاهی از قیمت ترجمه فوری خود، از فرم "برآورد سفارش ترجمه تخصصی"، اطلاعات ترجمه، همچنین مهلت ترجمه را ذکر نموده و تیک " ترجمه فوری " را بزنید. پس از ارسال سفارش و بررسی توسط دپارتمان ترجمه، قیمت ترجمه فوری، در اسرع وقت به شما ابلاغ می‌شود.

ثبت سفارش ترجمه فوری - ترجمه یار

خواندن 11087 دفعه

آخرین مطالب وبلاگ ترجمه‌یار

23 مرداد 1399
آیا خدمات ترجمه حرفه ای می توانند واقعاً به رشد و پیشرفت شغلی شما کمک کنند؟در طول یک دهه گذشته، به دلیل اینکه که پیشرفت های مهیج در فن آوری را مشاهده کرده ایم، خوش شانس بودیم. این تغییرات نه تنها بر ز...
3828 ضربه
27 تیر 1399
تایپ نیم‌فاصله در اندروید (Android)اگر گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید دارید نیاز است که ابتدا اپلیکیشن گوگل کیبورد را روی دستگاه خود نصب کنید. سپس کیبورد پیش فرض گوشی را به این کیبورد تغی...
36582 ضربه
26 تیر 1399
در هر رده شغلی، مادامی که سعی در شناسایی و ایجاد عواملی دارند که یک شغل با شرایط و ویژگی‌های رویایی و عالی را تشکیل دهند، همواره توانایی انجام کار در خانه یا اصطلاحا "دورکاری" ...
4385 ضربه
29 شهریور 1398
اگر قصد نگارش متون اصولی در هر زبانی را داشته باشیم، باید قواعد خاص نگارش آن زبان را رعایت کنیم. یکی از ویژگی‌های نگارشی در زبان فارسی، استفاده از نیم‌فصله در بین کلمات ترکیبی است. نیم‌فاصله‌ یک استان...
53700 ضربه
لوگوی سایت ترجمه یار

e-namad

ارتباط با ترجمه‌یار

02155432062 - 09358212832

واتس‌اپ : 09358212832

ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
[email protected]
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395

ارسال سفارش ترجمه

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.