ثبت سفارش ترجمه تخصصی

ثبت سفارش ترجمه تخصصی در سایت ترجمه‌یار بسیار آسان است. ابتدا اطلاعات فایل ترجمه خود را از طریق فرم زیر وارد نمایید. پس از تکمیل بخش‌های فرم، بر روی ثبت اطلاعات کاربری کلیک کنید. در بخش اطلاعات کاربری، از شماره تماس و ایمیلی که در دسترس است استفاده نمایید. در نهایت بر روی دکمه ثبت سفارش ترجمه تخصصی کلیک کرده و مراحل بعدی، پس از برآرود قیمت ترجمه تخصصی و زمان تحویل آن، از طریق ایمیل و تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه (برآورد رایگان قیمت)

The maximum file size is 10mb (zip, rar, peg, png, pdf, doc)
متن دارای محتوای دست‌نویس است

* از پسوند‌های Zip، Rar، Peg، Png، Pdf و Doc جهت بارگذاری فایل خود استفاده نمایید، و اگر می‌خواهید چند فایل (اسکن صفحات و ...) را بفرستید، آن‌ها را به صورت zip درآورده و ارسال نمایید.

درخواست ترجمه فوری
جدول شکل نمودار فرمول زیرنویس مطالب

این سفارش شامل محتوای محرمانه است.

این بخش مربوط به سفارش‌های محرمانه با حساسیت بالا می‌باشد تا کلیه نکات امنیتی سطح خیلی حساس، نسبت به حفاظت محتوا رعایت شود. مطالعه بیشتر > سیاست محرمانگی و طبقه‌بندی اطلاعات ترجمه‌یار


اگر هنگام کلیک بر روی دکمه ثبت اطلاعات، عملیات انجام نشد، احتمالا یکی از موارد ستاره‌دار (*) در فرم ثبت سفارش ترجمه را وارد نکرده‌اید که در فرم با کادر قرمز نشان داده می‌شود. بنابراین بار دیگر فرم را بررسی و تکمیل نمایید. در صورت عدم رفع مشکل، سفارش خود را از طریق ایمیل به این روش ارسال نمایید. در صورت داشتن هر گونه ابهام در خصوص ثبت سفارش ترجمه، از طریق ارتباط با ترجمه‌یار، با بخش پشتیبانی مکاتبه نمایید.

 
در صورتی که به هر طریق ثبت سفارش از طریق فرم امکان‌پذیر نبود، می‌توانید سفارش خود را از طریق ارسال ایمیل به ترجمه‌یار ثبت نمایید.
سپس موارد زیر را ارسال نمایید :
نام، نام خانوادگی، شماره تماس، فایل ترجمه و هر توضیح خاصی در مورد انجام سفارش خود در نظر دارید.
اپراتور، محتوا را بررسی نموده و در اسرع وقت، برآورد قیمت و زمان تحویل سفارش را به اطلاع شما خواهد رساند.
جهت ثیت سفارش از طریق Whatsapp، بر روی لینک زیر کلیک کرده تا وارد حساب تجاری ترجمه‌یار شوید.
سپس موارد زیر را ارسال نمایید :
نام، نام خانوادگی، ایمیل، فایل ترجمه و هر توضیح خاصی در مورد انجام سفارش خود در نظر دارید.
اپراتور، محتوا را بررسی نموده و در اسرع وقت، برآورد قیمت و زمان تحویل سفارش را از طریق واتس‌اپ، ایمیل یا تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رساند.
در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام در خصوص تکمیل فرم ثبت سفارش ترجمه، از طریق ایمیل، تماس تلفنی و یا سامانه پشتیبانی آنلاین که در سمت راست - پایین صفحه قرار دارد، سوالات یا ابهامات خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت رسیدگی و رفع شود.
آدرس ایمیل : Tarjomyar.Client@gmail.com
تلفن تماس : 02155432062
ثبت سفارش ترجمه در سایت ترجمه‌یار، بسیار آسان و شفاف است. اعلام قیمت و زمان دقیق توسط ما به صورت رایگان انجام شده و در اسرع وقت، از طریق ایمیل و تماس تلفن به اطلاع شما خواهد رسید. مراحل ثبت سفارش عبارتند از :
 

1- ارسال سفارش توسط شما از طریق تکمیل فرم

2- اعلام هزینه پروژه و زمان تحویل به ایمیل و تلفن شما

3- تایید پروژه توسط شما و پرداخت هزینه اولیه

4- تکمیل سفارش، پرداخت باقیمانده هزینه و تحویل فایل

5- ویرایش اصلاحات وتغییرات مد نظر شما تا یک ماه

جهت تکمیل فرم ثبت سفارش ترجمه، به نکات زیر توجه نمایید :
1- فرم ثبت سفارش را حدالامکان از بالا به پایین و به ترتیب از راست به چپ تکمیل نمایید.
2- اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد نمایید. پر کردن مواردی که با علامت (*) مشخص شده‌اند الزامی می‌باشد.
3- برآورد "دقیق" زمان تحویل و هزینه ترجمه وابسته به تکمیل تمامی بخش‌های فرم می‌باشد، لذا در صورت امکان، تمام بخش‌های خواسته شده در فرم را با دقت پر نمایید، مانند زمینه محتوا، زبان سفارش، نوع سفارش، گرایش تخصصی متن، هدف از ترجمه، مهلت تحویل و ...
4- اگر شرایط خاصی در خصوص سفارش خود دارید که در فرم لحاظ نشده است، در بخش توضیحات جهت آگاهی مدیریت دپارتمان و مترجم ذکر نمایید.

مراحل و پروسه ثبت سفارش ترجمه تخصصی در ترجمه‌یار، به گونه‌ای طراحی شده است تا کارفرمایان و مخاطبان محترم ترجمه‌یار به آسودگی هر چه تمام‌تر، در محیطی شفاف بتوانند ثبت سفارش خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند. مراحل ثبت به گونه‌ای است که شما می‌توانید سفارش ترجمه مقاله، سفارش ترجمه کتاب، سفارش ترجمه دانشجویی و ... را از طریق این بخش انجام دهید. در صورت داشتن هر‌گونه سوال، با ما تماس بگیرید.

1- ثبت سفارش ترجمه

از طریق فرم ثبت سفارش، اطلاعات ترجمه خود را تکیمل و ارسال نمایید

2- ارسال تاییدیه

پس از ثبت اطلاعات پروژه و ارسال آن، تاییدیه دریافت سفارش از طرف ترجمه‌یار به ایمیل شما ارسال می‌شود.

3- بررسی محتوای سفارش

پس از دریافت اطلاعات پروژه، مدیریت تیم محتوای سفارش را بررسی نموده تا قیمت و زمان تحویل را محاسبه نماید

4- برآورد قیمت و زمان ترجمه

پس از بررسی محتوای سفارش، برآورد قیمت ترجمه، زمان تحویل و شرایط پرداخت از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به کارفرما ارسال می‌شود

5- تایید شرایط ترجمه

پس از ارسال برآورد قیمت، زمان تحویل و شرایط پرداخت، کارفرما بررسی‌های لازم را انجام داده و در صورت تایید شرایط، نتیجه را اعلام می‌کند

6- آغاز ترجمه

پس از تایید شرایط، ترجمه آغاز می‌شود. همچنین امکان تحویل بخش به بخش توسط کارفرما در سطوح حرفه‌ای و پیشرفته امکان‌پذیر است.

7- بازخوانی ترجمه

پس از تکمیل ترجمه، مدیریت تیم محتوای فایل نهایی را بازخوانی کرده تا متن، روان و بدون غلط نگارشی باشد. همچنین پس از تحویل فایل نهایی، کارفرما می‌تواند سه مرتبه به مدت یک ماه، اصلاحات خود را اعلام کرده تا به صورت لایت برطرف شود.

8- پرداخت نهایی و ارسال فایل

در نهایت پس از پرداخت مابقی هزینه توافقی، فایل نهایی ترجمه به کارفرما تحویل داده می‌شود.
لوگوی سایت ترجمه یار

e-namad

ارتباط با ترجمه‌یار

02155432062 - 09358212832

واتس‌اپ : 09214940120

ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
Tarjomeyar.client@gmail.com
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.