سیاست محرمانگی و طبقه‌بندی اطلاعات

سیاست محرمانگی و طبقه‌بندی اطلاعات کارفرما در ترجمه‌یار

بسیاری از کارفرمایان محترم سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار، نسبت به محرمانگی و حفاظت محتوای فایل‌های اصلی ترجمه و ویراستاری خود دغدغه و نگرانی بسیار زیادی دارند. این محتوا گاهی متن، کتاب و مقاله منتشر نشده‌ای است که حاصل چند سال تحقیق دانشجویان و اساتید محترم است و گاهی نیز اسناد تجاری و سازمانی حساس و محرمانه است که مخفی ماندن آن برای کارفرما از اهمیت بالایی برخوردار است. در کلیه این موارد، ترجمه‌یار بستر خاصی را ایجاد کرده تا محرمانگی محتوا را ضمانت اکید نماید.

تعهد ترجمه‌یار به عدم افشا و حفاظت اطلاعات محرمانه و خیلی حساس :

به طور کلی سایت ترجمه تخصصصی ترجمه‌یار، به لحاظ اخلاقی، قانونی و حرفه‌ای، خود را  نسبت به اطلاعات شخصی کلیه سفارشات کارفرمایان، اعم از تمامی اطلاعاتی که در سایت بارگذاری می‌کنند، محتوای فایل سفارش، نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل، هدف از سفارش و تمام اطلاعات مرتبط با آن‌ها موظف به حفظ و حراست می‌داند. اما برخی محتوا نیازمند حساسیت به مراتب بیشتر نسبت به سایر می‌باشد، مانند متن، کتاب و مقاله منتشر نشده، اسناد تجاری و سازمانی و ...، از این رو ما خود را موظف به حفاظت از اسرار علمی و پژوهشی، حقوقی و قانونی، تجاری و شخصی این‌گونه اطلاعات می‌دانیم تا هیچ یک از اطلاعات ذکر شده به هیچ طریق در اختیار شخص و یا شرکت سومی قرار نمی‌گیرد.

توافق‌نامه عدم افشا بین ترجمه‌یار و کلیه پرسنل خدمات ترجمه و ویراستاری :

ماده ۷۵ قانون تجارت الکترونیکی :

متخلفین از ماده (۶۴) این قانون و هرکس در بستر مبادلات الکترونیکی ‌به منظور رقابت، منفعت و یا ورود خسارت به بنگاه‌های تجاری، صنعتی، اقتصادی و‌ خدماتی، با نقض حقوق قراردادهای استخدام مبنی بر عدم افشای اسرار شغلی و یا‌ دستیابی غیرمجاز، اسرار تجاری آنان را برای خود تحصیل نموده و یا برای اشخاص ثالث ‌افشا نماید به حبس از شش ماه تا دو سال و نیم، و جزای نقدی معادل پنجاه میلیون (۵۰,۰۰۰,۰۰۰) ریال محکوم خواهد شد.

روش تعریف حساسیت و طبقه‌بندی اطلاعاتی اسناد در ثبت سفارش

در صورتی که کارفرما هنگام ثبت سفارش ترجمه و ویراستاری، گزینه «این سفارش شامل محتوای محرمانه با حساسیت بالاست.» را انتخاب کند، پس از تکمیل امور مالی و پرداخت، فایل بارگذاری شده مستقیما برای مدیر سایت ارسال می‌گردد. مدیر سایت با توجه به موضوع متن، سند را با حفظ نکات امنیتی درجه حساس، در اختیار مترجمان پایبند اکید به مفاد توافق‌نامه عدم افشا ، قرار خواهد داد.

سیاست محرمانگی ترجمه متن، کتاب، مقاله و اسناد - ترجمه‌یار

خواندن 518 دفعه

آخرین مطالب وبلاگ ترجمه‌یار

13 آبان 1395
گروه ترجمه‌یار پس از مدت‌ها تلاش و پیگیری مستمر و بنا به درخواست مشتریان خود اقدام به تاسیس سایت حاضر نمود تا بتواند بخش وسیعی از جامعه علمی را تحت پوشش خدمات حرفه‌ای خود قرار دهد. از جمله خدمات ترجمه...
1ازدیدها
22 خرداد 1398
​در این نوشته قصد داریم در ابتدا تعاریف "ترجمه فوری"، "ترجمه تخصصی"، "ترجمه باکیفیت" و "ترجمه ارزان" را بررسی کرده و سپس از کنار هم گذاشتن این موارد، به جمع‌بندی مناسبی نسبت به این موضوع دست پیدا...
1ازدیدها
لوگوی سایت ترجمه یار

e-namad

ارتباط با ترجمه‌یار

02155432062 - 09358212832

واتس‌اپ : 09214940120

ساعات کاری : همه روزه از ساعت 8 تا 19
Tarjomeyar.client@gmail.com
وب‌سایت ترجمه تخصصی ترجمه‌یار، بستر سفارش آنلاین ترجمه تخصصی با امکان ثبت سفارش و برآورد قیمت رایگان است که خدمات ترجمه انسانی را به صورت گسترده در بین دانشگاهیان، شرکت‌های خصوصی و دولتی، ناشران و ...، ارائه می‌نماید. ترجمه‌یار با بکارگیری مترجمان متخصص و مدیران منضبط، شما را در امور ترجمه تخصصی متن، کتاب و مقاله، با سرعت و زمان دلخواهتان یاری نموده و سعی اکید کلیه پرسنل بر ارائه خدمات هرچه بهتر و رضایت کامل مشتریان خود است. این مجموعه از سال 1395 با هدف ارائه خدمات ترجمه و ویراستاری، متناسب با نیاز اقشار جامعه، به صورت آنلاین آغاز به کار کرد و سعی کردیم بستری ایجاد کنیم تا به دور از پیچیدگی و سردرگمی، از طریق محیطی شفاف، چه به لحاظ خدمات و چه به لحاظ قیمت، توانایی‌های خود را با مشتریان گرامی به اشتراک بگذاریم.
کپی‌‌رایت © tarjomeyar.com ™ - تمامی حقوق متعلق به ترجمه‌یار است. 1398-1395

لطفا قبل از تماس با ما سوالات متداول و سیاست ما را مطالعه کنید.